تماس با ما
شروع پروژه‌های بزرگراهی شیراز در هفته‌ی دولت


: 590

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: همزمان با هفته‌ی دولت عملیات اجرایی ۲ پروژه‌ی بزرگراهی با اعتباری بالغ بر ۲ هزار میلیارد ریال در شیراز آغاز خواهد شد .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس حسین آرگیو شنبه ۲۷ مرداد در جمع خبرنگاران ضمن تبریک ایام امامت و ولایت و اشاره به همزمانی این مناسبت با هفته‌ی دولت گفت: عملیات اجرایی بزرگراه گلبهار در توسعه‌ی جنوب شیراز و یک بزرگراه در امتداد بزرگراه حسینی الهاشمی به سمت آزادراه اصفهان به شیراز هفته‌ی دولت شروع می‌شود.

وی با اشاره به قرار داشتن در آستانه‌ی دومین سال فعالیت شورای پنجم، گفت: طی یک سال گذشته با همدلی شورا و شهرداری و مدیریت خوب مهندس اسکندرپور، پروژه‌های شهرداری از رکود خارج شد به‌طوریکه در ۲ برهه‌ی زمانی دهه‌ی فجر سال قبل و اردیبهشت امسال شاهد افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌هایی بودیم؛‌ حال آنکه محدودیت‌های مالی نیز مشهود بوده است . 

آرگیو تصریح کرد که تنگناهای مالی و موانعی که نوسانات اقتصادی ایجاد کرده و می‌کند موجب کُندی در اجرای پروژه‌ها نشده است . 

او افزود: پل اصلی تقاطع غیرهمسطح شهید رودکی با تلاش مداوم همکاران در شهرداری شیراز و کارگران و مهندسان زیر بار ترافیک می‌رود تا نقطه‌ی تلاقی بزرگراه کمربندی به بلوار ایمان که در زمان اجرای پروژه و قبل از آن به یک گره ترافیکی تبدیل شده بود، افتتاح شود.

آرگیو با بیان اینکه عملیات اجرایی در فاز بعدی این پروژه تا تکمیل آن و بقیه پروژه در راستای تکمیل رینگ شهری با قدرت ادامه می‌یابد، افزود: پروژه‌های شهرداری شیراز با تمام توان در راستای تاکیدات شهردار محترم و حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر در تمام ابعاد دنبال می‌شود . 

وی همچنین به دیگر پروژه‌های آماده بهره‌برداری در این ایام شامل بهبود فضای شهری، پیاده روسازی، آسفالت معابر اصلی و فرعی، اصلاح طرح‌های هندسی، احداث بوستان زیبای جوان و ...، احداث پل هوایی عابرپیاده، احداث نمازخانه، اجرای شبکه های برق، آب و تاسیسات در بوستان ها و برخی پروژه های حوزه خدمات شهری اشاره کرد . 

معاون فنی و عمرانی شهردار شیراز با اشاره به تاکید مدیریت شهری بر حمل و نقل ایمن و پاک در راستای توجه ویژه به مسایل زیست محیطی از افتتاح 2 ایستگاه غدیر و فرصت شیرازی در مسیر خط یک قطار شهری به ارزش بیش از 1000میلیارد ریال نیز خبر داد . 

به گزارش ایسنا هفته‌ی دولت ۲۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۶۰۰ میلیارد ریال افتتاح و عملیات اجرایی ۲ پروژه‌ی بزرگراهی با ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار آغاز می‌شود.

 آدرس دفتر مرکزی : شيراز خيابان ستارخان نبش كوچه ١٣ ساختمان داريوش طبقه چهارم 

ارتباط با مدير عامل : 09177110025  محمد لطفى

دورنگار : ٠٧١٣٦٤٩١٩٥٠

ارتباط با رئيس دفتر :  0713649189007136491930 - 07136491891

ایمیل: info@abokhaksazan.com