مدیرعامل : 0025 711 -0917
بهره‌برداری از ۵۷۰ واحد مسکن مهر هفته‌ی دولت در صدرا


: 462

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا اعلام کرد که همزمان با هفته‌ی دولت ۵۷۰ واحد از پروژه‌ی مسکن مهر بناسازان رمضان در صدرا با تمام امکانات افتتاح می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس خلیل حاجی‌پور دوشنبه ۲۹ مرداد در جمع متقاضیان پروژه‌ی مسکن مهر بناسازان رمضان ضمن پاسخگویی به سئوالات آنان، گفت: پروژه‌ی بناسازان رمضان با وجود مشکلات عدیده آذرماه سال گذشته و بعد از یک توقف طولانی مدت عملیات اجرایی را مجددا آغاز کرد.

وی با بیان اینکه بطور میانگین 300 نفر بصورت پیوسته در این پروژه مشغول فعالیت هستند، گفت: بهمن ماه سال گذشته ۴۵۰ واحد از بلوک‌های و این پروژه افتتاح شد و شهریورماه امسال نیز 570 واحد دیگر با امکانات آب، برق، گاز و فاضلاب افتتاح خواهد شد.

حاجی‌پور با بیان اینکه بدین ترتیب کل بخش شرقی شامل ۱۰۲۴ واحد تکمیل و واگذار می‌شود، گفت: روند تحویل بلوک‌های و از سه هفته پیش آغاز شده و تاکنون 80 خانواده موجودی خود را تکمیل کرده و به بانک معرفی شده‌اند .

او با یادآوری اینکه واحدهای قابل افتتاح در هفته دولت امسال شامل بلوک‌های و است که پس از افتتاح و طی مراحل اداری حداکثر ظرف دو ماه به متقاضیان تحویل داده می‌شود، تصریح کرد: برای تسریع در تکمیل و تحویل پروژه متقاضیان باید آورده‌های خود را تکمیل کنند.

حاجی‌پور خاطرنشان کرد: قیمت نهایی واحدهای این پروژه در شورای مسکن استان و براساس متراژ مصوب شده و چنانچه متقاضیان افزون بر میزان تعیین شده مبلغی پرداخت کرده باشند، این مبلغ به آنان بازگردانده خواهد شد.

وی اضافه کرد: پروژه مسکن مهر بناسازان رمضان تنها پروژه‌ای محسوب می‌شود که سود سپرده متقاضیان در هنگام تحویل واحد به عنوان آورده حساب خواهد شد.

حاجی پور خاطرنشان کرد: شرکت عمران صدرا نهایت تلاش خود را برای جلب رضایت متقاضیان پروژه بناسازان رمضان بکار بسته و تاکنون 7 میلیارد و 300 میلیون تومان هزینه‌ی محوطه را پرداخت کرده است.

او تصریح کرد: در صورت تأیید شرکت مادر، مابقی هزینه از محل منابع داخلی شرکت تامین و تا 12 میلیارد تومان هزینه خواهد کرد . 

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا گفت: اولویت بندی اختصاص واحدها بر اساس دستورالعمل اجرایی، بنا بر تاریخ و مبلغ واریزی متقاضیان انجام شده است و امکان جابجایی و تغییر متقاضیان به هیچ عنوان وجود ندارد . 

حاجی‌پور همچنین درخصوص تحویل واحدهای بخش غربی پروژه نیز گفت: عملیات اجرایی بخشی از این واحدها تا پایان امسال تکمیل خواهد شد و درنهایت پس از اتمام تشریفات اداری به متقاضیان تحویل می‌شود.