مدیرعامل : 0025 711 -0917

اکسسوری 

اکسسوری ها عناصر کامل کننده در دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان هستند در واقع اشیا و لوازم هنری و زیبایی هستند که جزء ضروریات منزل نیستند اما در جلب توجه و چشم گیری محیط نقش فراوانی دارند و مکمل های دکوراسیون داخلی محسوب میشوند.

از اکسسوری های مورد استفاده در بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل میتوان به گلدان,تابلو,فرش,شمعدانی و بسیاری از لوازم تزئینی در منزل اشاره کرد. انتخاب محل برای استفاده از اکسسوری ها و نوع آنها در چیدمان اهمیت بسیار زیادی دارد و استفاده درست از آنها میتواند نهایت زیبایی را در محیط ما به وجود بیاورد.

به طور مثال یک لامپ به تنهایی جزء اکسسوری ها نیست بلکه از لازمه های اصلی ساختمان است اما انتخاب یک لوستر و چراغ مناسب میتواند دارای قدرت اکسسوری بسیار بالایی باشد و محیط را شیک و خاص جلوه دهد.

در انتخاب اکسسوری ها باید به سایز رنگ و نوع آن بسیار دقت کنیم و چیدمان آن باید به گونه ای باشد که ارزشمند بودن آنها به خوبی مشخص باشد و برای این کار میتوان یک قفسه و یا ویترین در نظر گرفت.

اکسسوری ها بسته به کاربردشان یا جزء اشیاء ضروری هستند مثل آبچکان سوپر مارکت جا ادویه سطل آشغال و... و یا از الحاقات تزئینی محسوب میشوند مثل آویز گیلاس سبد بار جا کاردی و .... 


کاغذ دیواری


یکی از المان های زیبایی در دکوراسیون داخلی که تغییرات بسیاری در محیط ایجاد میکند دیوار کوب ها هستند. دیوارکوب ها عموما پوششی فیزیکی دارای حجم و تزئینات هستند که بر روی دیوار نصب میشوند. دیوار کوبها گاه صرفا یک نقش یا لوگو بر روی دیوار هستند. دیوار کوبها به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم میشوند. دیوارپوش های داخلی دارای تنوع رنگ و مدل های مختلفی نسبت به دیوارپوش های خارجی هستند اما دیوارپوش های خارجی از عوامل تخریب کمتری برخوردار می باشد. از انواع دیوار پوشها میتوان به دیوار پوشهای سنگی چوبی و سلولزی و pvc اشاره کرد.نباید تاثیر بصری رنگ ها را روی فضای اطراف دست کم گرفت. با انتخاب درست رنگها در دکوراسیون داخلی میتوانیم اتاق را بزرگتر کوچکتر دارای عمق بیشتر پهن یا باریکتر روشنتر سرد تر و یا حتی گرمتر نشان بدهیم. غالبا دو نوع طراح برای کاغذ دیواری وجود دارد گروه اول طرح های نقاشی مانندی که تصویر کامل و مشخصی دارند گروه دوم طرح هایی دارای بافت های گرافیکی که به نوعی از تکرار اشکال کوچک هندسی بوجود میایند.


لمینت و پارکت


شرکت معماری و بازسازی ساختمان آب و خاک سازان  با در اختیار داشتن نیروهایی متخصص میتواد سازگار با هر نوع سلیقه و دکوراسیون داخلی منزل و یا محیط کار، با کمترین زمان بهترین دیوار پوش یا کف پوش ها را به کار فرمایان محترم ارایه و اجرا نماید.کف پوشها نیز در انواع طرح ها و جنس ها در بازار ارایه میشود انواع کف‌پوش ها عبارتند از: سنگ، کاشی، موکت، لمینت، کفپوش‌های پلاستیکی، چوبی و ...

امروزه با وجود دامنه گسترده ای از انواع کفپوش ها موکت به دلیل راحتی و آسایشی که به همراه می آورد همچنان یکی از پر تقاضا ترین محصولات است. سنگ از گرانبها ترین مصالح ساختمانی است ماهیت آن سرد است و امروزه برای پوشش فضاهای داخلی و مرطوب مثل اتاق ها آشپزخانه و سرویسهای بهداشتی استفاده میشود.سرامیک ساخته شده از سفال و خاک رس با یک لایه روکش لعاب دار می باشد و مانند سنگ دارای ماهیت سرد می باشد.